Marta Walisiak - architekt z Poznania

Członek Wielkopolskiej Izby Architektów

Jej zainteresowania oscylują pomiędzy architekturą, designem i sztuką, a zawód architekt to spełnienie zawodowych marzeń.

Ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Studiowała również na wydziale Architektury, Campus Leonardo i Product Design, Campus Bovisa na Politecnico di Milano. Odbyła kursy designu na Saint Martin Collage, Londyn. Ukończyła innowacyjne studia podyplomowe Desgine Management i Aranżacje Wnętrz w WSNHiD. Obecnie jest studentką studiów doktoranckich Politechniki Poznańskiej. W 2013r. wraz z architektem i konstruktorem Ryszardem Popławskiem zajęła III miejsce w konkursie Ministra Sportu i Turystyki na opracowanie koncepcji architektoniczno – krajobrazowej ośrodków rekreacyjne-sportowych.

Swoje doświadczenie zawodowe jako architekt zdobyła w Polsce, Włoszech i Londynie. Pracowała w Boeri Studio i Land Srl w Mediolanie, Włoszech oraz Burrows Cave International w Londynie, w Polsce pracowała między innymi w firmie „I A. M.”, Urzędzie Miasta i Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kaliszu co dało jej pogląd na polską stronę uwarunkowań projektowania architektury. Od 2010r. prowadzi własną dzielność z zakresu architektury i wnętrz.

W swojej pracy stara się łączyć pasję do wszystkich dziedzin projektowych. Zajmuje się głownie obiektami rezydencjonalnymi, biurowymi oraz usługowymi, jak również projektowaniem wnętrz. Więcej informacji i przykładowe projekty możesz oglądnąć na stronie: Architekt Poznań – Marta Walisiak.

Projekty domów Poznań – Sprawdź Ofertę!