O FIRMIE

Marta Walisiak - architekt z Poznania

Architekt mgr inż. Marta Walisiak

Członek Wielkopolskiej Izby Architektów

Jej zainteresowania oscylują pomiędzy architekturą, designem i sztuką, a zawód architekt to spełnienie zawodowych marzeń.

Ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Studiowała również na wydziale Architektury, Campus Leonardo i Product Design, Campus Bovisa na Politecnico di Milano. Odbyła kursy designu na Saint Martin Collage, Londyn. Ukończyła innowacyjne studia podyplomowe Desgine Management i Aranżacje Wnętrz w WSNHiD. Obecnie jest studentką studiów doktoranckich Politechniki Poznańskiej. W 2013r. wraz z architektem i konstruktorem Ryszardem Popławskiem zajęła III miejsce w konkursie Ministra Sportu i Turystyki na opracowanie koncepcji architektoniczno-krajobrazowej ośrodków rekreacyjno-sportowych.

Swoje doświadczenie zawodowe jako architekt zdobyła w Polsce, Włoszech i Londynie. Pracowała w Boeri Studio i Land Srl w Mediolanie, Włoszech oraz Burrows Cave International w Londynie, w Polsce pracowała między innymi w firmie „I A. M.”, Urzędzie Miasta i Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kaliszu co dało jej pogląd na polską stronę uwarunkowań projektowania architektury. Od 2010 r. prowadzi własne biuro projektowe Karma-Project zajmujące się projektami architektonicznymi i aranżacją wnętrz.

W swojej pracy stara się łączyć pasję do wszystkich dziedzin projektowych. Zajmuje się głównie obiektami rezydencjonalnymi, biurowymi oraz usługowymi, jak również projektowaniem wnętrz.

inż. Dorota Walisiak

Członek Wielkopolskiej Izby Budownictwa

Jest osobą z 40-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym zarówno w projektowaniu pracując ponad 15 lat w Biurze Projektów, jak i na budowie pracując jako kierownik budowy i inspektor nadzoru oraz jako urzędnik administracji publicznej. Od 1985 r. do 2010r prowadziła własną działalność gospodarczą, która w wielu wypadkach dawała szersze spojrzenie na wykonywany zawód konstruktora. Posiada również uprawnienia rzeczoznawcy w BHP i szacowania nieruchomości, jak również jest biegłym sądowym przy Okręgowym Sądzie w Kaliszu w zakresie budownictwa.

Od 2019 r. współpracownik i współwłaściciel Karma Project.

mgr inż. Ryszard Popławski

Członek Wielkopolskiej Izby Budownictwa

Architekt mgr sztuk Dawid Graczyk

Projektowanie wnętrz