Profesjonalne projekty – architektura w Poznaniu zgodnie z literą prawa

Nasze poznańskie biuro projektowe wyróżnia się nie tylko jakością projektów, doświadczeniem i kreatywnością. To wszystko nie miałoby znaczenia, gdyby powstałe realizacje nie były zgodne z aktami prawnymi, które stanowią absolutną Alfę i Omegę dla każdego architekta. Karma Project to profesjonaliści skrupulatnie pracujący w oparciu o literę prawa polskiego.

Akty prawne na podstawie których prowadzona jest nasza działalność architektoniczna:

  • Kodeksy,
  • Ustawy,
  • Rozporządzenia,
  • Dyrektywy.

Jeśli chodzi o Kodeksy wiążące są dla nas zwłaszcza dwie Ustawy – z 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego oraz z 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Ustawy według których działamy to jeszcze bardziej obszerny temat, dlatego zaznaczymy w tym miejscu jedynie zagadnienia, do których się odnoszą jak prawo budowlane, Ustawa o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, Prawo zamówień publicznych, Prawo ochrony środowiska czy też Ustawa o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących. W naszej pracy istotne znaczenie ma również zgodność z Rozporządzeniami, takimi jak na przykład pochodzące z dnia 29 kwietnia 2019 roku Rozporządzenie Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Respektujemy należycie również wszelkie wszelkie obowiązujące w branży architektonicznej Akty prawa Unii Europejskiej (rozporządzenie, dyrektywy – wiążące), jak też akty soft law (niewiążące).

Zadowolenie klientów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne oczekiwania i potrzeby mogą mieć nasi klienci. Nasze poznańskie biuro projektowe to jednak miejsce, w którym każdy może liczyć na pełną satysfakcję. Architekci dokładają wszelkich starań, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony. Wsłuchujemy się w potrzeby tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Robimy wszystko, aby nasi klienci dostali projekt wymarzonego domu bądź lokalu. Staramy się pracować możliwie jak najszybciej, jednocześnie dbając o dokładność i jakość. Nasze projekty są zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Projekty domów Poznań – Zerknij na Ofertę!